+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

gdzie opieka znaczy więcej...

Nasza lecznica, to miejsce, gdzie mądre zwierzęta przyprowadzają swoich właścicieli...

POGOTOWIE WETERYNARYJNE

   +48 694 00 36 96

UMÓW SIĘ ONLINE!

zarejestruj wizytę przez internet

witamy w naszej przychodni

Od kilkunastu lat istnienia naszej przychodni ukierunkowani jesteśmy na leczenie i opiekę nad zwierzętami domowymi - tymi małymi towarzyszami naszego życia.

Od powstania naszej lecznicy dla zwierząt w 2000 roku nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług weterynaryjnych i wzbogacamy bazę sprzętową o najnowocześniejsze na rynku urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.

Dzięki uczestnictwu w seminariach, warsztatach i konferencjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stale podwyższamy nasze kwalifikacje. Nasi lekarze posiadają specjalizacje z dziedziny chirurgii weterynaryjnej i chorób psów i kotów.

W 2006 roku nasza przychodnia dla zwierząt uzyskała status kliniki weterynaryjnej, a w latach 2008-2010 była dalej rozbudowywana dzięki funduszom pozyskanym ze środków unijnych.

Obecnie Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, to nowoczesna przychodnia weterynaryjna, świadcząca m.in. takie usługi, jak:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do RTG, USG, endoskopii i bronchoskopii, krioterapii, magnetoterapii, analizy krwi, diagnostyki mikroskopowej i inną aparaturą diagnostyczną i zabiegową, dzięki której procedury medyczne są szybkie, nieinwazyjne i przyjazne dla zwierząt.

Mówiąc innymi słowy, nasza klinika weterynaryjna, to miejsce, gdzie opieka znaczy więcej... Zapytaj swojego pupila - na pewno przyprowadzi Cię do nas! Zapraszamy.


więcej

aktualności


UWAGA! Zmiana godzin otwarcia!UWAGA! Zmiana godzin otwarcia!UWAGA! Zmiana godzin otwarcia!

UWAGA! Zmiana godzin otwarcia!

Uprzejmie informujemy, że w dniu jutrzejszym, tj. 17 listopada, nasza przychodnia wyjątkowo czynna będzie w godzinach od 10:00 do 18:00. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy....
Gorzowskie organizacje obrony praw zwierzątGorzowskie organizacje obrony praw zwierzątGorzowskie organizacje obrony praw zwierząt

Gorzowskie organizacje obrony praw zwierząt

Organizacje obrony praw zwierząt należą do grupy organizacji pożytku publicznego, bez których większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie społeczeństwa. Los zwierząt chorych, porzuconych i potrzebujący...
Światowy Dzień ZwierzątŚwiatowy Dzień ZwierzątŚwiatowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest 4 paździenika w dniu wspominania św. Franciszka z Asyżu - patrona zwierząt i ekologii. W hołdzie jego idei braterstwa wszystkich stworzeń na Ziemi, ów dzień został usta...